Sport

Wybierz zajęcia sportowe dla siebie i/lub Twojego dziecka

Akademie sportowe dla dzieci oraz zajęcia indywidualne / uzupełniające

Akademia Szkolenia Sportowego

Wszechstronny rozwój umiejętności ruchowych jest kluczem do rozwinięcia pełni możliwości sportowych. ASS to osobny trzon szkolenia lub może zostać wcielony jako trening uzupełniający dla dzieci, a to wszystko przez gry i zabawy ruchowe.

Akademia Pływacka

Najwyższa jakość szkolenia w ISiN jest priorytetem dla jej twórców. Nadrzędną wartością jest kompleksowy proces nauki pływania i treningu pływackiego, harmonijnie rozwijający ciało oraz uwalniający pełny potencjał sportowy młodego zawodnika.

Akademia Piłkarska

Celem Akademii jest kompleksowy i harmonijny rozwój zawodników przy wykorzystaniu środków treningów adekwatnych do wieku biologicznego oraz poziomu umiejętności dzieci.

Trening uzupełniający szkolenie sportowe dla dzieci i młodzieży

Trening uzupełniający jest skierowany do klientów indywidualnych i grupowych. To środek treningowy uzupełniający podstawowe szkolenie sportowe. W zależności od potrzeb i deficytów, nasz trener przygotowania motorycznego przygotuje dla Was program uzupełniający.

Przygotowanie motoryczne Przygotowanie do zawodów

Oferta skierowana do klubów, stowarzyszeń, sportowców indywidualnych oraz przygotowujących się za zawodów. Wspieranie procesu treningowego, profilaktyka urazów, trening funkcjonalny, poprawa możliwości wysiłkowych.

Trening indywidualny

Współpraca indywidualna to oferta skierowana do klientów, którzy chcą współpracować i rozwijać swoją tężyznę fizyczną sam na sam ze swoim trenerem osobistym. Poprawa wyników, techniki czy trening prozdrowotny? Dobrze trafiłeś!