Program Młody Sportowiec

Program Młody Sportowiec – wspieramy rozwój utalentowanych zawodników.

Program Młody Sportowiec został stworzony, aby poprzez zajęcia praktyczne edukować młodych zawodników nt. higieny narządu ruchu. Młody sportowiec przy okazji treningu ograniczającego ryzyko urazów, wyposażony zostaje w narzędzia do samodzielnej, świadomej pracy z własnym ciałem.

Pełna indywidualizacja programu szkolenia

Każdy program jest indywidualnie opracowywany w zależności od trenowanej dyscypliny. Analogiczne programy realizowane są również dla sportowców wyczynowych, amatorów oraz osób pragnących zadbać o higienę swojego narządu ruchu.

Dla kogo jest przeznaczony PMS?

Piękny w swojej idei sport, na najwyższym poziomie rządzi się brutalnymi regułami. Przetrwają zwycięzcy. Stąd zawodnicy wielu dyscyplin, w klubach macierzystych mają okazję pracować z dobrze przygotowanymi i doświadczonymi szkoleniowcami, którzy umożliwiają nabycie wyspecjalizowanych umiejętności ruchowych. Niestety, wciąż w większości klubów brakuje etatowych trenerów przygotowania fizycznego, dietetyków, fizjoterapeutów, psychologów. Instytut Sportu i Nauki wychodzi naprzeciw utalentowanym ruchowo zawodnikom, pragnącym osiągnąć wyższy poziom sportowy.

Zakres oferty

Oferujemy programowanie, w oparciu o roczną organizację szkolenia pierwszego trenera, planu przygotowań, jego wdrożenie, realizację i kontrolę. Program Młody Sportowiec ma na celu wsparcie procesu treningowego w macierzystym klubie, aby przygotować młodych zawodników do rywalizacji na poziomie wyczynowym.

Wypełnij formularz kontaktowy

Odpowiadamy najszybciej jak to możliwe

Biuro

ul. Droga Dębińska 3a,
Poznań