O nas

Jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy?

Filozofia

Nasza główna misja

Dostarczenie związkom sportowych, klubom, zawodnikom, pacjentom i klientom wiedzy, umiejętności i kompetencji z zakresu nauk o kulturze fizycznej i zdrowiu pozwalającego wykorzystać potencjał sportowy, zdrowotny i społeczny.

Historia

Instytut Sportu i Nauki (ISiN) został założony w lipcu 2017 roku, w celu opracowywania i wdrożenia opartych na empirycznych doświadczeniach (EBP – evidence based practise) i ugruntowanej wiedzy praktyk w obszarach sportu, rehabilitacji, psychologii i żywienia człowieka.

Sygnet ISiN został zainspirowany antyczną rzeźbą Myrona “Dyskobol” pochodzącej z V w p. n. e. Postać została przedstawiona w pełnej syntezie oddając w sposób nowoczesny wewnętrzny dynanizm i ruch. Motyw greckiego atlety nawiązuje do ideału kalokagathi, tym samym do Igrzysk Olimpijskich, ich dawnych wartości i współczesnego celu. Całośc została wpisana w koło podkreślające holistyczne podejście do sportu i pozostałych dyscyplin, które stanowią przedmiot zainteresowań Instytutu Sportu i Nauki. 

Akademie Sportowe

Jesteśmy tutaj, by bezpiecznie i w dobry zdrowiu, umożliwić młodym zawodnikom spełniać olimpijskie marzenia.

Gabinety Specjalistyczne

Przy Instytucie Sportu i Nauki utworzone zostały Gabinety Specjalistyczne, które stanowią świadectwo naszych działań.

  • Gabinet Dietetyki
  • Gabinet Fizjoterapii
  • Gabinet Osteopatii
  • Gabinet Psychologii
  • Pokój Trenera

ISiN realizuje projekty własne Program Młody Sportowiec, Wsparcie Potencjału Rozwoju Dziecka, Aktywna Rodzina i Fizjoterapia 65+.