Nabory wiosenne – Akademia Piłkarska ISiN Mnichowo

Nabory wiosenne

Akademie Sportowe przy Instytucie Sportu i Nauki rozpoczynają nabory do Akademii Piłkarskiej ISiN Mnichowo.

Grupa Dzieci Młodszych (roczniki 2010-2013)

W okresie ferii, w dniach 15, 18, 22 i 24 zapraszamy do skorzystania z zajęć próbnych, które odbywać będą się o godz. 17:00 w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Regiment Squash Gniezno. Chęć uczestnictwa w zajęciach, wraz z podaniem terminu należy zgłosić u trenera pod numerem telefonu 667-895-161. Liczba miejsc ograniczona.

Grupa Dzieci Starszych (roczniki 2007-2009)

Grupa dzieci starszych zostanie powołana po zgłoszeniu 6 młodych zawodników. Zapisy trwają do 25 stycznia 2019 r.

Naukę gry w piłkę nożną w Akademii Piłkarskiej ISiN Mnichowo wyróżnia:

– długofalowy program szkolenia sportowego realizujący cele poszczególnych etapów procesu szkolenia i rozwoju dziecka, od dnia rozpoczęcia przygody z ruchem do rozwinięcia pełnego potencjału sportowego w wieku dorosłym

– realizacja poprzez aktywność fizyczną 3 efektów kształcenia: wiedza (zna i rozumie), umiejętności (potrafi) oraz kompetencje (jest gotów do)

– małe grupy treningowe do 16 osób (od 12 osób obecnych jest dwóch trenerów)

– zespół: 2 trenerów, fizjoterapeuta, dietetyk, psycholog i rada naukowo-dydaktyczna (Akademie Sportowe ISiN są najprawdopodobniej jedynymi na świecie posiadającymi zaplecze akademickie)

– realizowane cyklicznie projekty dla rodziców: „Wsparcie rozwoju potencjału dziecka” oraz „Aktywna rodzina”

– dobra zabawa, gdyż zgodnie z myślą Jędrzeja Śniadeckiego (1805 r.): „Trzeba, żeby się uczyły igrając i swawoląc, a do nas należy takie im podawać zabawki, takiemi je tylko rzeczami zajmować, w takie miejsca naprowadzać, gdzie się mogą nauczyć, czego żądamy.” 

Organizacja szkolenia w sezonie 2018/2019

https://isin.com.pl/akademia-pilkarska-gniezno/

Proces dydaktyczny rozpoczyna się w duchu krzewienia pasji do ruchu, wychowania poprzez sport i dopiero na jego końcowych etapie następuje wychowanie do sportu.

Bartosz Malak

Biuro

ul. Droga Dębińska 3a,
Poznań

Leave a Reply