Warsztaty “Stretching dynamiczny i trening funkcjonalny w piłce nożnej – cele oraz zastosowania” – Instytut Sportu i Nauki

Warsztaty Instytut Sportu i Nauki

„Stretching dynamiczny i trening funkcjonalny w piłce nożnej – cele oraz zastosowania”

stretching poznań

Kilka dni temu nasz trener, Michał Bigaj brał udział w warsztatach trenerskich klubu KS Koziołek Poznań, gdzie wystąpił jako jeden z prelegentów. Temat jego prezentacji brzmiał: „Stretching dynamiczny i trening funkcjonalny w piłce nożnej – cele oraz zastosowania”.

Na początku miała miejsce część teoretyczna, w której przedstawione zostały najważniejsze aspekty dotyczące stretchingu dynamicznego oraz treningu funkcjonalnego w piłce nożnej.
Jednym z pozytywnych elementów prezentacji była dyskusja oraz wymiana doświadczeń między trenerami.
Część praktyczna, to objaśnienie oraz pokaz ćwiczeń, dotyczących tematu przedstawianego przez trenera Michała. Czynny udział brali szkoleniowcy i zawodnicy KS Koziołek Poznań. Była to zatem dobra okazja do samodzielnego wykonania ćwiczeń przez trenerów, obserwowania innych, a także korygowania ewentualnych błędów. Z pewnością miało to korzystny wpływ na wartość merytoryczną pokazu.
Trener Michał Bigaj był bardzo zadowolony z możliwości wystąpienia na warsztatach trenerskich klubu KS Koziołek Poznań, uznając to za cenne doświadczenie i motywację do dalszego doskonalenia swojej wiedzy oraz umiejętności.
warsztaty Poznań

Leave a Reply