Instytut Sportu i Nauki na Ogólnopolskim Festynie Rodzinnym – “Poznań dla zdrowia i urody”

Instytut Sportu i Nauki dla mieszkańców Poznania

W dniu 24 czerwca 2018 roku, w ramach Ogólnopolskiego Festynu Rodzinnego pod nazwą „Poznań dla zdrowia i urody” organizowanego przez Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Poznania, zostały zorganizowane spotkania z dietetykiem oraz psychologiem Instytutu Sportu i Nauki.

Dietetyk i psycholog

Podczas spotkań z dietetykiem, każdy z uczestników na podstawie pomiarów antropometrycznych i kwestionariuszy żywieniowych otrzymał zestaw zindywidualizowanych wskazówek, w jaki sposób poprzez zmianę nawyków żywieniowych, poprawić zdrowie i samopoczucie. Skuteczna współpraca ekspertów wielu specjalności wpisuje się w filozofię podejmowanych przez Instytut Sportu i Nauki działań. Spotkania z psychologiem ISiN – Katarzyną Ziółkowską-Szyszło przebiegały pod hasłem „Skuteczniej Zmiany Stylu Życia”, które zarówno, jako samodzielna sesja, jak i uzupełnienie konsultacji dietetycznej wsparło mieszkańców Poznania w poprawie jakości życia.

 

Instytutu Sportu i Nauki wraz z innymi podmiotami, m. in. Urzędem Miasta Poznań zajmuje się popularyzacją aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.

Leave a Reply