Przygotowanie motoryczne / przygotowanie do zawodów

Przygotowanie do zawodów sportowych

Przygotowanie motoryczne

 

W ciągu ostatnich kilkunastu lat wyczynowy sport ewoluował. Ewoluują, także kariery zawodnicze i cele na poszczególnych jego etapach. Niezmienny pozostaje popyt na osiągnięcie mistrzostwa sportowego w swojej dyscyplinie, pozostanie na jego szczycie, wejście na nowy poziom, w myśl olimpijskiego motto Citius, Altius, Fortius (z łac. szybciej, wyżej, mocniej). Podstawą wykorzystania pełni swojego potencjału jest przemyślany i długofalowy rozwój w okresie uczestnictwa w sporcie dzieci i młodzieży (Akademia Szkolenia Sportowego). Jedynym sposobem na uwolnienie potencjału bardziej doświadczonych sportowców (juniorzy, młodzieżowcy, seniorzy, mastersi) jest optymalne przygotowanie fizyczne do wymagań rywalizacji w swojej dyscyplinie, prewencja urazów, unikanie przetrenowania i pełny powrót do zdrowia po kontuzji.
W odpowiedzi na wymagania współczesnego sportu, Instytut Sportu i Nauki opracowuje spersonalizowane interwencje szkoleniowe dla sportowców na całym świecie, w każdym momencie kariery (od sportu szkolnego, przez mistrzostwa, po emeryturę).

Nasze plany rozwoju motorycznego zawodników dedykowane są maksymalizacji wyników sportowych.

Nawiązujemy kompleksową współpracę z zawodnikami indywidualnymi, zespołami oraz całymi klubami.

Przygotowanie motoryczne, przygotowanie do zawodów

 

Przed rozpoczęciem współpracy indywidualnej z zawodnikiem odbywają się konsultacje z trenerem klubowym/reprezentacji, aby przygotowany przez Instytut Sportu i Nauki program treningowy wspierał cele szkolenia klubowego/reprezentacyjnego.

Wypełnij formularz kontaktowy

Odpowiadamy najszybciej jak to możliwe

Biuro

ul. Droga Dębińska 3a,
Poznań